понедельник, 5 июня 2017 г.

Святковий розгуляй «Тут живе дитинство»

1 червня в нашій бібліотеці відбувся святковий розгуляй «Тут живе дитинство». Мета цього заходу: святкування Дня захисту дітей, сформувати у читачів уявлення про основні права і свободи громадян, навчити правильно реалізовувати свої права, розвивати творчі здібності дітей, виховувати повагу до прав інших людей, високу правову культуру.
Святковий розгуляй продовжує цикл заходів програми «Літо в бібліотеці».

У гості до бібліотеки завітали учні ЗОШ №2. Під час заходу  діти дізналися про історію виникнення Міжнародного дня захисту дітей та познайомилися зі своїми правами: перше найголовніше, невід'ємне право – право на життя; право на свою власну думку, право вільно висловлювати свої думки і погляди; право на турботу, виховання батьками; право на повноцінне харчування; право на медичну допомогу; право на освіту та інш.

На святі читачі дізналися не тільки про свої права, але й  про свої обов’язки. Також,  вони переглянули книжкову виставку «Діти маленькі промінчики сонця».

На заході дітей чекали різноманітні весели ігри та конкурси: гра «Знайомство», народознавча вікторина «Українські символи», конкурс «Татусі», гра «Кошенята і поросята», гра «Копійка гривню береже»,  гра «Чи знаєш ти зміст Конвенції про права дитини?», вправа «Оплески по колу» та загадки. 
Всі завдання дуже веселі та  цікаві, тому це свято дійсно було справжнім Святковим розгуляєм.

Комментариев нет:

Отправка комментария