воскресенье, 7 мая 2017 г.

Бесіда-зустріч «Волонтер - янгол охоронець»

4 травня в нашій бібліотеці відбулася бесіда-зустріч «Волонтер - янгол охоронець» - пізнавальна програма присвячена воїнам захисникам та  волонтерам.

Мета заходу: Виховання глибокого патріотичного почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя, захищає і допомагає вистояти і зберегти мир на нашій землі. А також підвищення і розширення ступеня знань серед учнів про живу історію очевидців сьогоднішніх подій та історію України.
До уваги присутніх була представлена книжкова експозиція «Волонтери – герої тилу» на якій були представлені книги, публікації в періодичних виданнях, фото, ілюстрації, які висвітлюють героїчну, самовіддану працю воїнів-захисників та волонтерів. 
Працівники бібліотеки продемонстрували читачам мультимедійну презентацію про Україну, доблесть наших військових та щоденний подвиг волонтерів. Згадали поіменно наших героїв-земляків, які загинули у зоні АТО та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
На заході виступили представники в/ч 3033 Національної Гвардії України. Вони розповіли дітям про значущість  професії військового та про любов до Батьківщини.
На зустрічі діти познайомилися з  Коник Ольгою Юхимівною - координатором волонтерської організації «Берегині Таврії». Вона розповіла про діяльність волонтерів і як це важливо в наш час.
Ольга  Юхимівна продемонструвала читачам два відеофільми "Дорога волонтера" та подарувала бібліотеці книгу А. Мухарського "Майдан. (R)Еволюція духу". 
Також, присутні читачі  читали вірші, лунала українська музика. 
Захід підготували та провели: бібліотекар - Протасова К.Я., 
зав. бібліотекою - Божко О.С. та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий