понедельник, 27 февраля 2017 г.

Свято-зустріч «Чарівна Вірменія"

23 лютого в нашій бібліотеці відбулося свято-зустріч «Чарівна Вірменія»  - пізнавальна програма присвячена представникам Бердянської спілки вірмен. 

Метою заходу було:  познайомити читачів з історією Вірменії, розвитком вірменської культури, традицій і звичаїв, духовності та релігії, виховувати почуття толерантності та сприяння зміцненню міжнаціональної злагоди та порозуміння в нашому суспільстві.
Гості свята познайомилися з  фото-галереєю «Вірменія! Ти світоч невгасимий!», на якій були представлені картини вірменських художників та  фото стародавніх пам’яток  архітектури.
На заході виступили представники вірменської громади Бердянська, зокрема, голова Бердянської спілки вірмен - Оганес Рушанович Авдалян. До уваги гостей була представлена мультимедійна презентація «Запрошує Вірменія». Також, на заході звучали вірменські вірші, були виконані народні танці та  пісні. 
Гарною родзинкою свята стала вірменська кухня, яка є однією з найдавніших в Азії. Наприкінці заходу гості взяли участь у чаюванні з солодощами вірменської кухні.
Свято підготувала та провела: бібліотекар - Протасова К.Я.

Комментариев нет:

Отправить комментарий