воскресенье, 11 декабря 2016 г.

Чарівний світ Волта Діснея

8 грудня в нашій бібліотеці відбулася віртуальна мандрівка в «Чарівний світ Волта Діснея».

Метою заходу було: познайомити читачів з життям і творчістю американського мультиплікатора, продюсера, творця дивовижної країни  Діснейленд – Волта Діснея. Розвивати мислення, уяву і акторські здібності дітей. 
На свято завітали учні ЗОШ №2 1-А класу. Класний керівник – Карпець Н.М.
Захід  пройшов у формі віртуального польоту на літаку «Боїнг – 737» авіакомпанії «Бердянських бібліотечних авіаліній». Бібліотекар в образі стюардеси познайомила дітей з  життям та творчим шляхом Волта Діснея. Діти переглянули мультимедійну презентацію та мультфільм,  здійснили подорож до Діснейлендів, які знаходяться по всьому світу. 
Під час віртуального польоту маленьким читачам потрібно було виконати цікаві ігрові завдання.
Виконавши завдання «Графічний калейдоскоп», діти дізналися назву першого мультфільму Діснея.
У завданні «Дешифратор» вони розшифрували назви  трьох відомих мультфільмів.
У третьому завданні юні читачі спробували себе у ролі відомих  художників-мультиплікаторів та з зав’язаними очима малювали Міккі-Мауса.
Потім діти відгадали імена відомих Діснеєвських принцес і виконали від них завдання. Золушка запросила допомогти розібрати насіння а, Рапунцель – зв’язати канат з клаптиків тканини.
Протягом всього заходу діти   проявили спритність, знання, уміння та творчо підійшли до виконання поставлених завдань. Також, вони познайомлилися з книжковою виставкою «Життя і казка», яка присвячена творчості У. Діснея.
Захід підготували та провели: зав. сектором  - Сливовська Л.В., 
зав. бібліотекою - Божко О.С. та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий