вторник, 20 декабря 2016 г.

Розважально-ігровий мікс «Зустрічаємо рік Півня»

19 грудня в нашій бібліотеці відбулося свято: розважально-ігровий мікс «Зустрічаємо рік Півня».
Метою заходу було: розширити знання дітей про святкування Нового року  та свята Святого Миколая. Створити максимально сприятливі умови для розкриття і реалізації творчих здібностей дітей; сприяти виникненню радісних, світлих уявлень про новорічне свято. Організація спілкування  і виховання позитивних якостей характеру.
Захід проводився в рамках  проекту «Бібліотека – територія спілкування». На свято завітали учні ЗОШ №2 1 класу, класний керівник Величко М.М.
Бібліотекарі постали перед читачами  в образі казкових героїв Мальвіни, Півника та  Святого Миколая.
Мальвіна зустріла дітей на вході до бібліотеки, розповіла їм легенду-казку про створення бібліотеки та провела екскурсію.
Півник – символ 2017 року,  розказав дітям про східний календар, про історію святкування Нового року в Україні та світі. Також, казкові герої познайомили читачів з українською стародавньою ялинкою – Дідухом та прикметами і звичаями нашого народу. 
На святі читачі грали в ігри, відгадували загадки, приймали участь у різноманітних конкурсах та водили новорічні хороводи.
Цікавим, був конкурс для класного керівника
 "Відгадай хто це?".
Від конкурсу "Прикрась ялинку" читачі були у захваті.
Діти читали вірші та співали пісні.

За це Святий Миколай пригостив їх солодощами із сюрпризом – новорічними передбаченнями. Також, кожен присутній отримав календарик на 2017 із зображенням бібліотеки.

1 комментарий: