воскресенье, 20 ноября 2016 г.

Guten Tag! Німеччино!

17 листопада в нашій бібліотеці відбулася зустріч з представниками Бердянського центру німецької культури «Фройндшафт».
Метою заходу було:  познайомити читачів з історією німців в Україні, розвитком німецької культури і мови, німецьких традицій і звичаїв, духовності та релігії, виховання почуття толерантності та сприяння зміцненню міжнаціональної злагоди та порозуміння в нашому суспільстві. На святі були присутні учні ЗОШ  №1 та гімназії №3 "Сузір'я".


До уваги читачів була представлена книжкова експозиція «Guten Tag! Німеччино!». 
У проведенні свята задіяні представники центру німецької культури «Фройндшафт»: заступник голови товариства - Олена Плужник та Олександра Решетова - диякон німецької євангелістської лютеранської церкви, а також, активний член товариства, вчитель німецької мови - Шевченко Н.В. , які розказали читачам про Центр німецької культури, виконували пісні та читали вірші німецькою мовою.
Також, присутні переглянули мультимедійну презентацію «Там, де ти ще не був… Запрошує Німеччина». Прослухали музичні твори німецьких композиторів – Бетховена, Баха, Ліста.
Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Всі присутні  поспілкувалися та обмінялися враженнями від проведеного заходу.
Захід підготували та провели: бібліотекар - Протасова К.Я., 
зав. бібліотекою - Божко О.С. та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий