среда, 19 октября 2016 г.

Зустріч із сучасним письменником: Олександр Васильович Тунда "Репатріант"

У кожного з нас є улюблені книги і вони бувають різними, але не завжди ми можемо поспілкуватися з їх автором. Автор книги з якою ми познайомилися, живе в нашому місті, ходить по тих самих вулицях, що і ми. В нашій бібліотеці відбулася  творча зустріч з чудовою людиною -  Олександром Васильовичем Тундою. Він презентував читачам бібліотеки свою книгу «Репатріант». На свято завітали учні ЗОШ №2 10 класу.
Розповідь автора супроводжувалася мультимедійною презентацією. До книги увійшли біографічні дослідження українців, вивезених в роки Другої Світової війни з країни на примусові роботи до Німеччини. Дане дослідження Олександр Васильович присвятив мамі, Ніні Андріївні Мальованій, яка разом із ще п'ятнадцятьма дівчатами була вивезена до Німеччини з рідного села Терпіння Мелітопольського району на роботи 2 грудня 1942 року.
Як розповів Олександр Васильович, чималу частку дослідницької роботи виконав бердянський краєзнавець Володимир Карпенко.
Після презентації книги діти спілкувалися з письменником та прийняли участь у автограф-сесії.
Наша бібліотека щиро вдячна Олександру Васильовичу Тунді за чудову зустріч та за подаровану книгу, яка стане окрасою книжкового фонду бібліотеки. Бажаємо Олександру Васильовичу здоров'я та творчих здобутків!
Захід підготувала та провела: зав. бібліотекою - Божко О.С.

Комментариев нет:

Отправить комментарий