понедельник, 1 августа 2016 г.

Бібліофреш: частина перша

Увага! 
Бібліофреш: книжкові новинки!

Альбом-посвята: Хоробрі серця неможливо зупинити» - своєрідний пантеон безсмертя. Посвята тим, хто загинув заради мирного життя, хто відстоював незалежність, свободу, честь, гідність України. «Книга пам’яті» у двох частинах: Ч.1 – «Від Майдану до АТО - 2014»; Ч.2 – «АТО- 2015». Містить фото загиблих бійців та короткі інформаційні статті про них.

Щур Ю. Запоріжжя й запорожці у боротьбі за Незалежність України: героїчне ХХ сторіччя.
Пропоноване видання присвячене героїчним сторінкам історії боротьби за Незалежність України на території Запорізької області у ХХ столітті, а також внеску уродженців краю у загальні державотворчі процеси.

Мельниченко В.Ю. Михайло Грушевський у Москві: авторська енциклопедія -хроноскоп.
Ця енциклопедія завершує трилогію про перебування великих українців - Шевченка, Гоголя, Грушевського - в Москві. У книзі безліч імен відомих людей, які в московські періоди життя Грушевського співпрацювали, зустрічалися, листувалися з ним. Створено панораму пам’ятних місць і адрес у Москві, пов’язаних з великим українцем. Значну частину їх подано в ілюстраціях. Для широкого читацького загалу.

Князі Острозькі.
Друга книга серії видань "ЕЛІТА". 2014 - рік, коли українська і європейська спільнота святкувала 500-річчя битви при Орші, у якій військо Великого князівства Литовського на чолі з українським князем Костянтином Івановичем Острозьким здобуло блискучу перемогу. З нагоди видатної історичної події, а також враховуючи актуальність історичних персоналій Острозьких для сучасних євроінтеграційних перспектив України, видавництво «Балтія-Друк» предcтавляє великий міжнародний проект «КНЯЗІ ОСТРОЗЬКІ», присвячений представникам одного з найвідоміших українських родів в українській історії XIV –початку XVIІ ст.. До видання залучено історичні документи і архівні матеріали, зібрані у 26 музеях України, Польщі, Литви і Білорусі. Історичні дослідження ілюструють майже 800 фотографій.

Скляренко В. М., Батій Я. О. Література України.
Це видання розповідає не тільки про творчість україномовних письмен­ників нашої Батьківщини та української діаспори, а й російськомовних авторів, життя й творчість яких пов’язана з Україною, зокрема Шолом-Алейхема, М. Булгакова, Б. Чичибабіна та інших. Особлива увага була приділена давньому періоду мистецтва слова, оскільки саме він не дуже широко освітлюється в підручниках. Ви знаєте, чому гітлерівці влаштували справжнє полювання на «Велесову книгу»? А те, що історія «Слова о полку Ігоревім», можна сказати, — справжній детектив? Чому «Історія Русів» мала такий величезний вплив на розвиток самосвідомості наших пращурів? Отже, знайомтеся з українською літературою від її витоків.

Павличко Д. Гранослов.
В літературі двадцятого століття Дмитру Павличку судилося стати засновником посттоталітарної літератури в Україні, предтечею шістдесятництва, одним з найяскравіших речників української національної ідеї та українського державотворення.

Шевчук С. Сергій Корольов.
Сергій Корольов - один із видатних вчених ХХ століття, який поправу вважається батьком космонавтики. Перший штучний супутник землі, запуски автоматичних міжнародних міжпланетних станцій на Місяць, створення кораблів "Восток" і "Восход", політ першої людини в космос - ось далеко не повний перелік задуманого і здійсненого генеральним конструктором, великим вченим, людиною, яка стала відомою у всьому світі тільки після смерті.

Лукашенко Т. Українські обереги своїми руками. 
Наші прадіди-слов'яни здавна виготовляли обереги, бо добре знали про їхню дивовижну магічну силу. Із плином часу нічого не змінилося ― ми, як і раніше, шукаємо захисту у надприродних сил, хіба що форма оберегів трохи зазнала змін. Які обереги сьогодні є незамінними в побуті сучасного українця? Як зробити власноруч оберіг для себе та близьких?  Відповіді ви знайдете на сторінках цієї книжки. 

Чередниченко В. ПРО ФІЛАТЕЛІЮ ВСІМ. Для юнацтва й дітей, спадкоємців філателістичних колекцій.
Пропонована книга — спроба укласти перший український посібник із колекціонування поштових марок. Видання складається з трьох частин: історичної, прикладної та інформативної.

Скляренко В. Країни світу. Африка. Дитяча енциклопедія.
Книга про Африку, що продовжує дитячу енциклопедію «Країни світу», значною мірою може змінити ваше уявлення про країни Чорного континенту. Тут співіснують найспекотніші пустелі і чарівні куточки насправді «райської» землі, бідність і багатство, високі культурні надбання і залишки невільницького минулого. Але природні багатства й наполеглива праця африканських народів свідчать про те, що цей континент має велике майбутнє.
Нові книги чекають на вас!
Запрошуємо до бібліотеки!
Матеріал підготувала: зав. бібліотекою - Божко О.С.

Комментариев нет:

Отправить комментарий