среда, 4 мая 2016 г.

Україні є що берегти, Україну є кому оберігати

4 травня в нашій бібліотеці пройшла година мужності "Україні є що берегти, Україну є кому оберігати!".
Метою заходу було: виховувати у читачів патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України, вшанування пам’яті про тих, хто загинув у полум’ї Другої Світової війни, вшанувати пам’ять учасників АТО на сході України. Вчити брати приклад із людей, які захищали Батьківщину від ворога, а також поглибити знання учнів, про захист Вітчизни сьогодні від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни. Захід проводився в рамках програми з національно-патріотичного виховання «Мій дім - моя країна». У заході приймали участь учні ЗОШ №2.
Діти поспілкувалися з відомими і  значущими людьми нашого міста, людьми, які здійснюють вчинки на благо нашого суспільства, вони відомі своєю діяльністю, відвагою та самовідданістю.
Спочатку виступили представники в/ч 3033 НГУ підполковник Олександр Кудінов та учасник бойових дій у зоні АТО, сержант - Сергій Байґуш. 
Діти поспілкувалися  з учасником бойових дій у зоні АТО  -  Сергієм Шараєм. 
А також, із співзасновниками  волонтерської організації  "Наші Атланти" Анеттою Омельченко та Степаном Герилівим.
Під час проведення години мужності на екрані транслювались мультимедійні презентації, світлини з передової. Також,  читачі познайомилися з книжковою експозицією «У тиші урочистій до пам’яті йдемо…»
Ця зустріч, дала нам всім можливість, ще більше вірити в свою Україну, дбати про її майбутнє, бути гідними тих, хто дарує нам сьогодні мир, радість буття на рідній землі.
Дякуємо за допомогу у проведенні заходу директору Бердянської централізованої  бібліотечної системи - Гусак Г. М. та бібліотекарю ЗОШ №2 - Єманаковій О.С.

Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С., 
зав. сектором - Протасова К.Я. та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий