воскресенье, 24 апреля 2016 г.

Екологічний набат «Щоб дзвони пам’яті не змовкли»

21 квітня  в нашій бібліотеці відбувся екологічний набат «Щоб дзвони пам’яті не змовкли», привячений 30-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Метою заходу було:  формувати у читачів екологічну культуру і бережливе ставлення до єдиних загальнолюдських цінностей, розширити їх знання про найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття – аварію на Чорнобильскій  АЕС, роз’яснити небезпеку радіації, вшанувати подвиг  героїв – ліквідаторів. 
Цей захід проводився в рамках  проекту з національно – патріотичного виховання «Мій дім – моя країна». На захід завітали учні ЗОШ №2 5-Б класу, а також,  голова Бердянської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», учасник ліквідації аварії на ЧАЕС  - Коваленко Тетяна Федорівна та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС  –  Утіна Елла Дмитрівна. 
Під час заходу діти дізналися про аварію, що сталась 30 років тому в Чорнобилі, переглянули відеофільм про факти та наслідки цієї катастрофи для України та для нашої планети, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Також, вони познайомилися з книжковою виставкою "Чорнобиль – вічний біль України".  А головне, діти поспілкувалися з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, які подарували нашій бібліотеці репродукцію ікони "Чорнобильський Спас". 
Захід підготували та провели: бібліотекар - Спіріна З.А.
 та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий