вторник, 22 марта 2016 г.

WEB – МАНДРІВКА «Літературними сайтами»

WEBМАНДРІВКА
«Літературними сайтами»
/Всеукраїнський 
Тиждень дитячого читання/


Любі друзі!
Народна мудрість каже, що книга вчить, як на світі жить. І це дійсно так. Вона розкриває нам цікавий світ, допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення.
Книги — це справжня скарбничка мудрості. Недаремно здавна люди збирали книги, створювали бібліотеки, щоб зберегти ту інформацію, яка міститься у книгах. Бо й справді, у книгах залишаються жити думки, прагнення, мрії не лише наших сучасників, а й представників минулих поколінь.
        До Тижня дитячого читання пропонуємо Вам перегляд літературних сайтів, де ви знайдете електронну літературу, познайомитесь з новими книгами та письменниками.
Приємного перегляду!

1.   «Українська Літературна Газета» — місячник літератури, мистецтва, критики, наукового і громадського життя

2.   Науково-методична лабораторія гуманітарно-естетичних дисциплін КЗ "КОІППО" імені Василя Сухомлинського - на сайті розміщені матеріали для вивчення нововведених творів з української літератури.

3. "Краща література юним читачам", скорочено - КЛЮЧ – таку назву має проект, присвячений дитячій літературі України. Цей проект має на меті допомогти дітям і підліткам отримати фахову інформацію про нові і призабуті книжки, видані в Україні, познайомити з письменниками і художниками-ілюстраторами, які присвятили свій талант дитячій літературі.

4.    «Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки.

5.    Pidruchniki.net - освітній портал для учнів середніх шкіл та інших навчальних закладів, на якому Ви можете знайти потрібні Вам підручники та посібники в електронному вигляді.

6.   Публічна електронна бібліотека української художньої літератури - містить біографії українських письменників та тексти художніх творів.

7.  Електронна бібліотека української літератури - сайт дає можливість отримати вільний доступ до кращих творів класичної української літератури.

   8. Бібліотека Javalibre - література українською зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.

   9. Шкільне Чтиво - на сайті розміщені програмові твори, а також твори для додаткового читання з української та зарубіжної літератури для учнів 5-11 класів.
   Матеріал підготувала: бібліотекар – Платон Л.Г.
Редакція - зав. бібліотекою - Божко О.С


Комментариев нет:

Отправить комментарий