воскресенье, 28 февраля 2016 г.

Літературний КВК-асорті "Справжній чарівник"

В 2016 році відзначається 240 років  з Дня народження  німецького письменника-романіста Е.Т.А   Гофмана  та 200-ліття написання казки «Лускунчик та мишачій король». Саме цим датам був присвячений літературний КВК-асорті "Справжній чарівник", який пройшов в нашій бібліотеці. 
На цьому заході учні ЗОШ №2 4-А класу  познайомилися з життям та творчістю Е.Т.А. Гофмана. Домашнім завданням було прочитати казку "Лускунчик та мишачій король». Щоб попасти у казку діти спочатку пройшли під чарівною мотузкою.
Утворивши 2 команди «Міцний горішок»  та «Лускунчик», вони  змагалися в різних конкурсах, яке оцінювало жюрі. 
Першим завданням було представити команду та девіз, з чим читачі справилися блискавично. 
Під час проведення вікторини жюрі виявило,  як уважно діти познайомилися з казкою «Лускунчик та мишачий король». Інтелектуальний конкурс показав спритність та  увагу кожної команди.
Конкурс капітанів дав оцінку обраним лідерам. Капітани теж доказали, як уважно  читали казку та показали  свою спритність у пошуку горіхів. 
Конкурс «Театральної пантоміми»  розкрив акторські здібності дітей. Вони успішно та майстерно виконали поставлене завдання.
Під час конкурсу "Домашнє завдання"  юні читачі продемонстрували самостійно виготовлені книжечки з малюнками та творами по  казці "Лускунчик та мишачий король».
Також, всі присутні  познайомитися з прес-буклетом та  книжковою виставкою про життя і творчість Є.Т.А. Гофмана.
Свято завершилося перемогою команди хлопчиків "Міцний горішок" та солодкими подарунками для всіх присутніх.
Захід підготувала та провела: зав. сектором - Сливовська Л.В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий