воскресенье, 6 декабря 2015 г.

Зупинись на хвилинку, подивись на новинку!

Шановні читачі!
Запрошуємо вас познайомитися з новими надходженнями.

Самійленко В. Слова і думки : поет. твори, ст., автобіогр. нотатки та спогади / В. Самійленко ; упоряд., передм. та прим. М. Чорнопиского. – Київ : Веселка, 2014. – 334 с. : фотоіл.
 До 150-річчя від дня народження В.Самійленка. У збірнику містяться ліричні й сатиричні вірші письменника, низка написаних ним  і раніше заборонених цензурою сатир на московсько-більшовицький окупаційний режим, а також уперше публікуються не відомі раніше твори, зокрема французький автопереклад заголовного емблематичного твору «Україні» – «L’Oukraine». Для старшого шкільного віку.

Достоєвський Ф. Злочин і кара: роман на шість частин з епілогом / Ф. Достоєвський; Упор., стаття та прим. В. Звиняцьковського; пер. з рос. І. М. Сергеєва; іл. С. Якутовича. - К.: Либідь, 2014. - 672 с.

«Злочин і кара» в українському перекладі (з ілюстраціями С. Якутовича), приурочене до 195-річчя від дня народження Ф. Достоєвського. Роман класика російської літератури,створений у жанрі інтелектуального детективу, є визнаним шедевром світового красного письменства. 

Надутенко  О. Барвиста вишиванка / Олена Надутенко; худож. оформлення О. В. Коломієць. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014. - 43 с.
Книга «Барвиста вишиванка» кіровоградської поетеси містить веселі та повчальні вірші, які допоможуть юним читачам пізнати навколишній світ, навчать любити свій рідний край, познайомлять з національними, народними та родинними святами і символами.

Поклад  Н. Ластівчин привіт / Наталка Поклад; іл. Я. Кернер-Вернер. - К.: АВІАЗ, 2014. - 40 с.
Наталка Поклад – відома українська поетеса, публіцист, фольклорист, етнограф, автор  16 книг, в тому числі для дітей, член Національної спілки письменників України з 1988 р. Книга «Ластівчин привіт» у веселій та ігровій формі знайомить маленьких читачів з навколишнім світом. Веселі, добрі вірші запрошують юних читайликів у світ нев’янучої краси рідної землі. Книга для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.Поклад  Н. На веселій вулиці / Наталка Поклад; іл. Я. Кернер-Вернер. - К.: АВІАЗ, 2014. - 40 с.
Вірші Наталки Поклад про дітей і для дітей. Вони вчать добру, працьовитості, відкривають двері в світ рідної природи. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Запрошуємо до бібліотеки за новинками!

Комментариев нет:

Отправить комментарий