четверг, 19 ноября 2015 г.

Лікувальна енергетика природи. Азовське море

18 листопада в нашій бібліотеці відбувся діалог з читачем «Лікувальна енергетика природи. Азовське море».
Метою заходу було: дати дітям уявлення про взаємозв'язок людини і природи; показати, що людина - частка природи; виховувати у читачів екологічну культуру, почуття єдності з навколишнім світом. Узагальнити знання про рекреаційні ресурси Азовського моря.
Діалог з читачем  проводився в рамках міні – проекту «Бібліотека – територія спілкування» та програми «Краєзнавець». У гості до бібліотеки завітали школярі 4–а класу ЗОШ №2, класний керівник Величко М.М. 
Під час заходу діти дізналися про лікувальну енергетику природи, а саме енергетику Азовського моря. Також, вони здійснили морську пригодницьку подорож.
Перша зупинка - «Бухта лікувальна» - на цій зупинці читачі переглянули відео фільм про лікувальні властивості нашого курорту та дізналися про лікувальну терапію Азовського моря: талласотерапію, аеротерапію, геліотерапію, псаммотерапію, грязелікування.
Друга зупинка – «Морська розминка»   - діти танцювали морський танок «Яблучко». Третя зупинка – «Лагуна черепашок» - тут  читачі дізналися про світ молюсків Азовського моря, переглянули мультимедійну презентацію про мушлі. Четверта зупинка -  «Морський бій» - читачі «потопили» піратський корабель, вірно відповівши на запитання.

П’ята зупинка  -  «Острів Курячий бог» -  діти дізналися багато цікавої  інформації про найдавніший оберіг «курячий бог» ,переглянули колекцію цих камінців від бібліотекаря ЗОШ №2 – Єманакової О.С. та отримали у подарунок цей талісман. 
Шоста, кінцева зупинка «Діалог з читачем» - присутні на святі гості обмінялися враженнями про проведений захід. На згадку кожен  отримав фото морського пейзажу.
Відеосюжет:
Джерело:http://tv.berdyansk.net/

Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С., 
зав. сектором - Сливовська Л.В. та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий