вторник, 13 октября 2015 г.

Оживає дух козацький

12 жовтня в нашій бібліотеці відбувся історико-літературний екскурс «Оживає дух козацький».
Метою цього заходу було :  ознайомити читачів зі святами, які відзначаються  14 жовтня – Днем Українського козацтва, Днем захисника України, днем УПА та християнським святом - Покрови Пресвятої Богородиці. Розширити знання учнів про життя запорізького козацтва. Виховувати повагу до героїчного минулого та історії рідної держави. Цей захід проводився в рамках  міні-проекту «Бібліотека – територія спілкування». На свято завітали  учні ЗОШ №16 2-А класу, класний керівник – Шеремета Вікторія Володимирівна.
Під час заходу діти дізнались про те, хто такі козаки, як утворилась Запорізька Січ та про її гетьманів. Під час показу мультимедійної презентації вони познайомилися з козацькими клейнодами та зброєю,   побачили прославлені «чайки» та дізнались багато цікавих фактів про життя козаків.
Також, читачі позмагалися у відгадуванні загадок, дізналися про походження козацьких прізвищ, а спортивний конкурс виявив, хто з них найсильніший та найвитриваліший.
Наприкінці заходу діти переглянули  книжкові виставки,  презентували бібліотеці власні малюнки про козацьку добу та отримали козацькі заповіді і солодкі подарунки.
Захід підготували та провели: 
бібліотекарі - Спіріна З.А. та Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий