четверг, 17 сентября 2015 г.

Часовий лабіринт «Дні і роки: історії кроки»

16 вересня в нашій бібліотеці відбувся  часовий лабіринт «Дні і роки: історії кроки», який присвячувався звільненню міста Бердянська від німецько-фашистських загарбників.
Цей захід проводився в рамках програми «Краєзнавець». Метою заходу було: розширити і поглибити знання читачів про рідне місто, його історію, його визначні пам'ятки. Формування громадянськості, патріотизму. Виховувати у дітей почуття гордості за свій край, повагу до праці і традиціям предків, любов до Батьківщини.       
Під час заходу діти поринули  у минуле, пройшовши по таємничому та дивовижному лабіринту часу: вони переглянули презентацію про історію міста. Презентація розміщувала різні історичні відомості про розвиток міста, цікаві старовинні фотографії та відеофільм про меморіальний комплекс «Воїнам – визволителям». 
Також, читачі  переглянули   книжкові виставки, які присвячені Дню визволення Бердянська: «Приазов’я, моє Приазов’я…», «Бердянськ, тобі співаю я», «Бердянськ – величне серце Азова» та обрали книги які їм сподобались. 
Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С. та
 бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий