воскресенье, 31 мая 2015 г.

Бібліопазли «Великі права маленької дитини»

28 травня в нашій бібліотеці  пройшов масовий захід: Бібліопазли «Великі права маленької дитини». Цей захід був присвячений святу - Дню захисту дітей. 
Метою  заходу було:  в ігровій формі ознайомити юних читачів з Конвенцією про права дитини, формувати правову самосвідомість і повагу до прав інших людей. Створити дітям атмосферу радості, виховувати доброту та чуйність. Цей захід проводився  в рамках проекту «Бібліотека – територія спілкування». На свято завітали учні ЗОШ №2 3-Б класу, класний  керівник – Гусельникова Марина Володимирівна. 
Свято складалось з інформаційних та ігрових блоків – пазлів. Під час заходу діти познайомились з Конвенцією про права дитини, дізнались про свої права та обов’язки. Також, вони переглянули мультфільми в яких порушуються права дитини. Пограли в різні ігри, дали відповіді на запитання правової вікторини, передали  «Посилку добра», продемонстрували малюнки на тему «Літо в Бердянську», весело та з користю провели час. Також, всі присутні познайомились  з книжковою виставкою-калейдоскопом «Діти – маленькі промінчики сонця».
Відеосюжет:
Захід підготували та провели: зав. бібліотекою – Божко О.С., 
бібліотекарі Платон Л.Г. та Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий