среда, 22 апреля 2015 г.

Сходинки енергозбереження: Будь господарем

21 квітня в нашій бібліотеці відбувся урок-пізнайко «Сходинки енергозбереження: Будь господарем».

Метою  заходу було: уточнити поняття дітей про використання теплової та електричної енергії в побуті; формувати уявлення про енергетичні джерела й ресурси; виховувати дбайливе ставлення до витрачання енергії та потребу економного користування нею.

На урок завітали учні ЗОШ №2 3-А класу зі своїм класним керівником Величко М.М. та шкільним бібліотекарем Єманаковою О.С.
Протягом заходу діти переглянули мультимедійну презентацію «Енергозбереження» та мультфільм «Оповідь про енергозбереження». Дізналися, чому необхідно заощаджувати електроенергію, як треба берегти воду та як економити сировинні ресурси Землі.
Учні отримали подарунки для класу - пам’ятку економного використання електроенергії та пам’ятку економного використання води. Також, всі присутні познайомилися з книжковою виставкою «Я обираю енергозбереження».
Діти продемонстрували власні малюнки з цієї теми.
На заході були присутні: начальник відділу інвестиційної діяльності та енергозбереження Бердянської міської ради – Криворучко Наталія Володимирівна та головний спеціаліст цього відділу -  Захарова Аліна Анатоліївна. Наталія Володимирівна розповіла дітям про альтернативні джерела енергії та подякувала їм за малюнки та активну участь у заході.
Захід підготували та провели: зав. бібліотекою – Божко О.С., 
бібліотекар – Платон Л.Г. та бібліотекар – Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий