воскресенье, 29 марта 2015 г.

Музика – це мова почуттів

26 березня в рамках Тижня дитячої книги  в нашій бібліотеці пройшло свято-зустріч: Відкриваємо таланти  «Музика – це мова почуттів».
Метою заходу було: познайомити читачів з історією музики та різними музикальними жанрами, виховувати почуття розуміння прекрасного, розвивати естетичний смак, заохочувати до творчості, незалежно від тих здібностей, якими вони наділені від природи. Допомогти почути та зрозуміти велич музики, мелодії та краси музичних звуків.


Свято проводилося в рамках проектів «Обдаровані діти» та «Бібліотека-територія спілкування».У святково прибраній залі, звучали мелодії Шопена, Мендельсона, Моцарта, Лисенка. На заході присутні познайомилися з обдарованими дітьми нашого міста: учні музичної школи виконали твори на скрипці, акордеоні, саксофоні, солісти зразкового театру естради «Овація» продемонстрували майстерність свого співу, а учні ліцею виконали музичні твори на гітарах. Гості свята ділились своїми думками про те, що для них є світ музики та спілкувалися з юними даруваннями.
Захід підготували та провели: зав. сектором - Протасова К.Я., 
зав. сектором - Сливовська Л.В., бібліотекарі - Платон Л.Г. та Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий