четверг, 29 января 2015 г.

Він був з Країни сонячного дитинства


Сьогодні в нашій бібліотеці пройшов вечір-портрет "Він був з країни сонячного дитинства" присвячений 85 річниці з дня народження В. З. Нестайка. Цей захід проводився в рамках проекту «Бібліотека – територія спілкування». На свято були запрошені учні ЗОШ №2 3-А класу, класний  керівник – Величко Марина Миколаївна та бібліотекар ЗОШ №2 - Єманакова Ольга Сергіївна. 

Під час проведення заходу діти здійснили імпровізовану подорож до Країни Сонячних Зайчиків, кожен присутній отримав квиток  до цієї країни. 
Діти познайомились з життям та творчістю письменника переглянувши мультимедійну презентацію, відповіли на питання вікторини по книзі В. З. Нестайко "В країні Сонячних Зайчиків", пограли у  гру "Впіймай зайчика". 


Також, читачі познайомилися з казковою гостею Веселинкою, з якою відгадували веселі загадки та шаради. В кінці заходу кожен  учасник поділився враженнями про прочитані книги  В. Нестайка і за це отримав «сонячного» зайчика. Написавши на ньому своє ім’я та прізвище  діти розміщали його на карті "Країни Сонячних Зайчиків" . 


Наприкінці заходу наша бібліотека отримала подарунок - книжки із серії «Всеволод Нестайко радить прочитати» від Народного депутата України Олександра Пономарьова.

Відеосюжет.


Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С., 
зав. сектором - Сливовська Л.В. та бібліотекар - Платон Л.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий