пятница, 31 октября 2014 г.

Кращий читаючий клас


30 жовтня в нашій бібліотеці відбулося свято «Кращий читаючий клас». Мета цього заходу: заохочення дітей до систематичного читання, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, популяризація найкращої української та світової літератури для дітей, вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгами. Привернення уваги до  бібліотеки як до затишного, дружнього і безпечного місця зустрічі зі своїми ровесниками, місця навчання та розваг.
Кращим читаючим класом  в цьому році нашою бібліотекою визначений 5-а ЗОШ №16, вони і були запрошені на це свято.  Кращий керівник дитячого читання – вчитель молодших класів ЗОШ №16 – Шеремета Вікторія Володимирівна. Свято розпочалось переглядом презентації про дружбу цього класу з бібліотекою за останні 4 роки. 
З привітальними  словами на святі виступили: учитель – Шеремета В.В. та працівники бібліотеки – Протасова К.Я. і Сливовська Л.В.
Виконанням пісень дітей вітали учасники міжнародних та загальноміських фестивалів, солісти ансамблю «Овації» - Комісарчук Д. та Шостак Ф., керівник ансамблю – Дворнікова С. Ф. Також, на святі наші юні читачі презентували свої улюблені книжки та продемонстрували свої знання літератури відповівши на запитання «Інтелектуального марафону». Справжнім подарунком для дітей стала зйомка для телепередачі "Шкільна веселка". 


Гості свята були нагороджені дипломами та невеличкими сувенірами. Диплом  в номінації «Найкращий керівник дитячого читання» отримала Шеремета Вікторія Володимирівна. Дипломи «Найактивніший читач 5-А класу БСШ №16» отримали: 1 місце - Кабакова Дар’я, 2 місце  - Недоступ Данило, 3 місце - Добранов Дмитро. Свято завершилося дружнім чаюванням.Відеосюжет про захід:

Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С., зав. сектором - Протасова К.Я, зав. сектором - Сливовська Л.В. та бібліотекар - Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий