четверг, 23 октября 2014 г.

Зупинись на хвилинку, подивись на новинку!

Любі читачі!
Запрошуємо Вас до нашої бібліотеки, познайомитись з новими книгами! 


Василашко В.Ф. Заговори, щоб я тебе побачив : вірші/ В.Василашко.- К.: Веселка, 2013.- 174 с.
Автор глибоко вболіває за розвиток і утвердження української мови, української ідентичності, взаємозв’язок її з моральністю особистості. Виховання патріота України, плекання любові до рідної мови, повага до інших мов у центрі уваги в цій книжці поезій проілюстрованій  лауреатом Шевченківської премії Валерієм Франчуком.

Загравенко А.Р. Вкраїна зачекалася на вас…/А. Загравенко .- Кіровоград: Мавік, 2013.- 420 с.
Патріотичні поеми митця-степовика пропонуються насамперед юному читачеві, який стає на шлях будівничого українського майбуття.

Загребельний М.П. Павло Загребельний. / М. Загребельний .- Харків: Фоліо, 2013.- 121 с. 
Павла Загребельного ще за життя називали класиком – і заслужено. Він працював в українській літературі понад сорок років, створивши більше 30 романів, госторосюжетних повістей і кіносценаріїв. Життя Загребельного завжди було не простим – на його долю випали війна, полон, утиски з боку влади. Людина виняткової освіченості та енциклопедичних знань, він був одним з найпопулярніших українських письменників і залишається таким й понині. Цю книгу написав син Загребельного, який краще за всіх знав Павла Архиповича.

Кучеренко В.И. Громобой /В. Кучеренко .- К.: ЭКО-ПРОДАКШН, 2013.-80с.
            Авторские сказки сборника «Громобой» знакомят детей с историческими событиями эпохи монгольского нашествия. Это путь к познанию вещей и явлений, ключик к пониманию морально-этических понятий добра и зла, силы и слабости, сострадания и любви, равнодушия и ненависти. Герои современных сказок этого сборника помогают открывать мир, знакомят с опытом поколений, в свою очередь, развивая разум и чувства.

Черный Саша. Стихотворения и рассказы для детей / Сост. М Ефремов.- К.: ВИЩА ШКОЛА-ХХІ, 2013.- 151 с.
            Детские стихи и рассказы известного российского писателя и поэта прошлого века Саши Черного (Александра Михайловича Гликберга) содержат невероятно интересные истории для детей и о детях.

Місяць Л. І мерзнуть лапки гусячі на шибці / Лесь Місяць.- Світ, 2013.- 64 с..- (Молодий «Світ» України)
            Микола Луговик (псевдо. Лесь Місяць) – знаний український поет. Нова книга автора незвичайна – тут є вірші-ребуси (складені з використанням цифр і розділових знаків), вірші-«раки» (читаються однаково від початку і від кінця), смішні оповідки. Читачам буде весело і цікаво.

Пронь Л. На крилах року /Леся Пронь.- К.: АВІАЗ, 2013.- 48 с.
            Вірші, казки, оповідання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

КНИГИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!

Комментариев нет:

Отправить комментарий