среда, 1 октября 2014 г.

Чарівний храм живих, друкарських слів

30 вересня в нашій бібліотеці відбувся День відкритих дверей «Чарівний храм живих, друкарських слів», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.
До нас у гості завітали учні ЗОШ №2 другого та третього класу. Дітей зустрічали казкові герої: Берегиня книг, Шапокляк та Король. Берегиня книг привітала  дітей на порозі бібліотеки і розповіла їм казку про створення бібліотеки.
 


Весела та кумедна Шапокляк, разом із дітьми, дізнавалася як записатись до бібліотеки, як вибирати книги та подорожувала разом з ними відділами бібліотеки.
Діти відвідали абонемент, побували в лабіринтах книгосховища та пройшли випробування Короля в читальному залі. Казковий Король продемонстрував дітям свої скарби: книги підписані авторами, раритетні видання, книги різних форматів, книги-іграшки, величезні словники, друковану продукцію бібліотеки та  періодичні видання.
 
Наприкінці заходу юні читачі отримали на згадку сувеніри з написом «Я люблю свою бібліотеку» та долучились  до акції « Я за читання», висловивши свою подяку книзі та бібліотеці, пов’язавши кольорові стрічки на дерево Знань.  Дітям дуже сподобалась вистава, яку підготували для них працівники бібліотеки.


 
Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С., зав. сектором - Сливовська Л.В. та бібліотекар - Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий