воскресенье, 14 сентября 2014 г.

Бердянська оаза


11 вересня в нашій бібліотеці пройшла година інформації «Бердянська оаза». Цей захід  був присвячений святкуванню Дня міста.
Метою заходу було: виховання у читачів почуття патріотизму, любові до рідного краю. Пропагування краєзнавчих знань в системі освіти та вихованні особистості.  Знайомство дітей з діамантом нашого краю - Бердянською косою, навчити їх з повагою ставитися до рідної природи, охороняти її. Свято проводилось в рамках програми бібліотеки «Краєзнавець».

У гості до бібліотеки завітали учні 3–а класу ЗОШ № 2 зі своїм  класним керівником  - Величко Мариною Миколаївною та завідувачкою шкільної бібліотеки – Єманаковою Ольгою Сергіївною.На цьому заході бібліотекар Спіріна Зоя Анатоліївна та науковий співробітник Бердянського краєзнавчого музею - Дуленко Світлана Дмитрівна, познайомили маленьких читачів із  Бердянською косою, її походженням, рослинним та тваринним світом, діти дізнались чому коса називається Бердянською, про материкову складову коси, її рельєф, які види рослин та тварин нашої коси занесені до Червоної книги України, які лікарські рослини там ростуть. Наприкінці заходу діти відповідали на запитання вікторини, яка допомогла їм перевірити наскільки вони запам’ятали поданий  матеріал. Особливо дітям сподобалось відгадувати рослини представлені на виставці та показ експонатів Бердянського краєзнавчого музею.Відео сюжет "Бердянська оаза"


Бібліотека щиро вдячна керівництву та працівникам Бердянського краєзнавчого музею за співпрацю, а також журналістам ТБ «Бердянськ» за цікавий репортаж про цей захід.
Захід підготували та провели: бібліотекар - Спіріна З. А., зав. бібліотекою - Божко О. С. та зав. сектором - Сливовська Л.В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий