четверг, 24 июля 2014 г.

Hand- made – мистецтво для кожного

Hand Made — сталий вираз у англійській мові, що в перекладі означає "ручна робота". Тобто всі предмети, зроблені своїми руками, а також унікальний|унікальні за своїм виглядом (у єдиному екземплярі), можна назвати одним словом — Hand Made.
Це може бути светр, зв'язаний руками бабусі, або вітальна листівка, мило з різноманітними запахами, будь-які предмети інтер'єру та багато іншого. Головне, щоб вони були зроблені руками, а не за допомогою робота. Для того, щоб вийшло щось по-справжньому гарне та милувало око, треба вкласти душу, тому Hand Made також означає — "зроблено з душею". Мистецтво Hand Made тісно пов'язане з традиціями народних промислів, ремесел і декоративно-прикладним мистецтвом.
У багатьох є думка, що якщо це Hand Made, то це зроблено непрофесійно, але це зовсім не так. Адже й зроблені на виробництві речі відрізняються за якістю, а тим більше вони відрізняються від ексклюзивних речей відомих кутюр'є. Так ось, справжній Hand Made — це робота професіоналів у своїй галузі.
Hand Made — це творча реалізація, ковток свіжого повітря, спосіб виразити свою індивідуальність. Hand Made — це мистецтво. Пледи та покривала, зв'язані й зшиті з клаптиків; серветки, скатертини, вишиті або зв'язані гачком; батик; розпис по шовку, тканині, склу, кераміці; декупаж; патинування; створення одягу, аксесуарів, меблів і багато іншого — усе це Hand Made. Професійні художники та дизайнери, майстри народних промислів і просто талановиті аматори творять унікальні, неповторні речі, у яких міститься частка їх душі. Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/Hand_Made

Шановні діти!
Книжкова виставка «Hand- made – мистецтво для кожного» призначена вам  і підготовлена для того, щоб познайомити вас з цим чудовим мистецтвом і віддати шану й гордість за його творців.
Для того, щоб відчути справжню вартість виробів зроблених народними майстрами, кожному з нас  потрібні певні знання. Наша книжкова виставка розповість вам  про речі, які завжди поряд з вами. Ви можете самотужки оволодіти основами рукоділля, навчитися вишивати хрестиком, складати узори з бісеру, вишивати стрічками та багато іншого. Сподіваємось, що наша експозиція стане вам у пригоді.   Отож, удосконалюйте свої знання, опановуйте гарні декоративні мистецтва!
Виставку підготувала: зав. сектором – Протасова К.Я.


Комментариев нет:

Отправить комментарий