воскресенье, 1 июня 2014 г.

Літературний круїз

Сьогодні, 1 червня, в нашій бібліотеці була проведена  гра-подорож «Літературний круїз».
Метою цього  заходу було:  святкування Дня захисту дітей, розширення кругозору читачів, виховання їх допитливості, популяризація читання, сприяння духовному збагаченню особистості, підвищення культурного рівня дітей.

Літературний  круїз  проводився в рамках міні – проекту «Бібліотека – територія спілкування».
 У гості до бібліотеки завітали школярі 4–а класу 16 школи, класний керівник Шеремета В.В. Під час заходу вони здійснили неймовірну морську подорож з багатьма  пригодами, конкурсами та завданнями.
Спочатку читачі змайстрували  з ватманів два кораблі, назвали їх та написали на них свої імена, тобто набрали команду матросів. Потім вони зупинялися на різних зупинках та виконували різноманітні завдання.

Перша зупинка - «Бухта добрих казок» - тут читачам потрібно було відповісти на запитання літературної вікторини та під час  морської розминки «Яблучко» станцювати морський танок, з чим вони дуже вправно впоралися.

Друга зупинка - «Острів морських загадок» - діти відгадували загадки та грали  у гру «Море хвилюється».Третя зупинка – «Таємничий острів» - тут  треба було за допомогою жестів  та міміки, показати Робінзону подане запитання, а він повинен був зрозуміти  та відповісти на нього.


Четверта зупинка – «В царстві Нептуна» - діти прийняли  участь у естафеті «Не розлий воду».


П’ята зупинка -  «Морський бій» - читачам потрібно було «потопити» піратський корабель, вірно відповівши на запитання.

Шоста зупинка  -  «Безлюдний острів» -  кожна команда отримала острів  - кульку, на якому за 2 хвилини треба було намалювати якомога більше чоловічків, тобто заселити цей острів. Перемогла  та команда, яка намалювала більше чоловічків.
Наприкінці заходу найактивніші учасники отримали від бібліотеки грамоти із званням «Морський вовк» та невеличкі сувеніри, а всі присутні  були нагороджені солодкими призами. Свято завершилося відвідуванням абонементу, де діти взяли додому книжечки задані на літо.


Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С. та бібліотекар - Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий