четверг, 15 мая 2014 г.

Бібліо-глобус


Сьогодні в нашій бібліотеці відбулася конкурсно-пізнавальна програма Бібліо-глобус «Європа – це цікаво».

Метою заходу було:  формування у читачів знань з географії, зокрема, сучасної Європи, знайомство з країнами Європи, їх культурою та побутом. Сприяння всебічному розвитку особистості, виховання у дітей аналітичного мислення, розвитку їх творчої активності, прищеплення інтересу до читання літератури з питань географії. 
Цей захід проводився в рамках проекту «Бібліотека – територія спілкування». На свято завітали учні ЗОШ №2 8-А класу разом із  завідуючою шкільної бібліотеки Єманаковою О.С.
Під час проведення заходу бібліотекарі познайомили присутніх  з цікавою інформацією про Англію, Чехію, Італію. Зокрема, діти дізнались, що таке Біг-Бен, чому англійці полюбляють працювати в саду, де знаходиться Карлов міст, які фестивалі проходять в Італії та познайомились з деякими правилами англійського «Кодексу джентльменів».
Юні читачі також, взяли участь у різноманітних конкурсах. В першому конкурсі вони знаходили країни та їх столиці. Під час проведення Брейн-рінгу, читачі показали свої знання про Європу, давши відповіді на подані питання. Флеш-гра «Вгадай звідки» пропонувала дітям  різні речі і вони визначали, до якої країни вони належать. У завданні «Відгадай мелодію» конкурсанти слухали пісні та  визначали  виконавця та країну. Наприкінці  заходу читачі були нагороджені Дипломом «Кращі знавці географії» та познайомились з книжковою виставкою «Пізнаємо країни Європи».

 Захід підготували та провели: зав. сектором - Протасова К.Я., зав. сектором - Сливовська Л.В., зав. бібліотекою - Божко О.С.

Комментариев нет:

Отправить комментарий