четверг, 24 апреля 2014 г.

Країна Світлофорія


23 квітня в нашій бібліотеці відбулося театралізоване свято «Країна  Світлофорія». Воно проводилось в рамках міні – проекту «Бібіліотека – територія спілкування». 

Мета цього заходу:  познайомити учнів з правилами дорожнього руху, навчити розуміти сигнали світлофора, дорожні знаки, формувати навички поведінки на вулиці, розширити знання учнів по безпеці руху, розвивати увагу, активність, дисципліну та відповідальність поведінки на дорозі.
У гості до бібліотеки завітали школярі 4–А класу 16 школи, класний керівник Шеремета Вікторія Володимирівна. У проведенні заходу брали участь інспектор ДАЇ  та театралізована студія «Аншлаг» підліткового клубу «Сучасник», керівник Сарана Юлія Валеріївна.
На цьому святі бібліотекар та головний герой Світлофор, зі своїми помічниками – кольорами: Красним, Жовтим та Зеленим, провели дітей по країні Світлофорії.
Потім, лейтенант міліції  Чехлатий Іван Генадійович, розповів дітям про правила дорожнього руху та відповів  на запитання присутніх.Також, юні читачі пограли в цікаву гру «Впізнай знак» та відповіли на запитання вікторини, яка допомогла перевірити наскільки вони запам’ятали вивчений матеріал. Наприкінці заходу діти дали клятву юного пішохода, а бібліотекарі нагородили  їх «Дипломом найкращих знавців правил дорожнього руху».
Біліотека щиро вдячна, за допомогу в проведенні заходу, керівнику театралізованої студії «Аншлаг» - Сарані Ю.В. та працівникам міліції – Фурсі О.А. 
та Чехлатому І.Г.
Велике спасибі працівникам "ТБ-Бердянськ" за висвітлення цього заходу та чудовий репортаж.

Захід підготували та провели: зав. сектором – Сливовська Л.В. та
 зав. бібліотекою – Божко О.С.

Комментариев нет:

Отправить комментарий