четверг, 13 февраля 2014 г.

Нові та найновіші!

Шановні читачі!
Пропонуємо вам познайомитись з новими надходженнями. Всі ці книги ви зможете прочитати в нашій бібліотеці!

Роздобудько І. Арсен: повість/ І. Роздобудько.- К.: Грані-Т, 2013.- 224 с.
За сюжетом повісті, 13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, годі назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…Есаулов О.Ю. Таємниця Великого Сканера: повість/ О. Есаулов.- Луцьк: Волинська обл. друкарня, 2013.- 144с.- 20 грн.00 к.
Комп'ютерний світ знову потребує допомоги. На планеті Ц з'явився Великий Сканер, потім гаплик, невідомий вірус, заражені... Тут якась таємниця, хтось зазіхає на повну й безконтрольну владу. Розгадати таємницю можуть реальні ЛЮДИ, тому й експедиція у складі знавців віртуальних ігор вирушила на порятунок. Приєднуйся, ти можеш врятувати Заекрання.Есаулов О.Ю. Антивірус: повість / О. Есаулов.- Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2013.- 208 с.
Сергійко, який невдало грав у компютерну гру «Побудуй Глюкландію», запрошений блазнем Великого Процесора на імя Дроник на гостину до Заекрання. З бажання Великого процесора, несподівано для себе Сергійко стає королем Глюкландії. І ось тут починаються справжні випробування: на країну нападають степняки. Що робити? Адже війна – це жертви з обох сторін. Який вихід із цієї складної ситуації знайде новий король Глюкландії? Чи зможуть допомогти йому друзі?..


Есаулов О.Ю. Канікули для Інформи/ О. Есаулов.- Кіровоград: ІМЕКС-ЛТД, 2013.- 236 с.
Літо – час для канікул і пригод. Це відомо усім. Тому якщо принцеса Заекрання Інформа відпочиватиме влітку у свого приятеля, звичайного хлопчика Сергійка, це нікого не здивує: ані самого Сергійка, ані його друзів, ані злісного віруса Макровіра, який готує для принцеси та її батька, Великого Процесора, страшну пастку. Звісно, підступний вірус не вперше атакує Заекрання, але здається, цього разу він вигадав щось неймовірне. Йому майже вдалося реалізувати свій план, але… Інформа зникла, її не можуть розшукати ні друзі, ні вороги. Хто перший розгадає заплутану таємницю? Можливо, саме ти?Чумак І.В. Житейські пригоди та химери-нагороди Степанка і Стасика:Повість майже фантастична, але близька до реальності/ І. Чумак .-К.: Юніверс, 2013.- 56 с.
Добре відомий в Україні поет і прозаїк Іван Чумак написав і видав чимало книг, — зокрема поетичних збірок ("Пшеничний місяць", "Материнство землі", "А що таке любов?", "Калинова мелодія" та інші), а також повістей та оповідань ("Слід золотого обозу", "В людей питайтеся", "Танцювали вдови польку", "На відстані пам'яті" та інші). Він—лауреат літературної премії імені І. Нечуя-Левицького, в котрого, безперечно, вчився змальовувати людські характери, життєві події. Чимало написано Іваном Чумаком цікавих творів і для дітей. Ця ж нова його повість "Житейські пригоди та химери-нагоди Степанка і Стасика", безперечно, зацікавить сучасних школярів. Та й багатьох з дорослих читачів, певно, також...

Радушинська О. Щоденник Славка хоробрика, або пригоди Хлопчика-міліціонера: повість/О.Радушинська.- Львів:  Видав-во  Старого Лева, 2013.- 88 с.
Чи дозволено дітям робити усе-усе, що заманеться, незважаючи на закони і правила, якими користуються дорослі? Які вчинки дітей можуть спричинити халепу і що потрібно робити, аби уникнути неприємностей вдома, на вулиці, у школі чи у відносинах зі знайомими і незнайомими людьми? Відповіді на ці та багато інших запитань читачі знайдуть, потоваришувавши зі Славком Хоробриком - звичайнісіньким сучасним хлопчиком, котрий мріє стати міліціонером. І, можливо, у його пригодах хтось навіть упізнає себе...

Микицей М. Будинок, який умів розмовляти: повість / М. Микицей.- К.: Граніт-Т, 2013.- 68 с.
Ця книжка про те, що дива не конче слід шукати за далекими морями-океанами — інколи досить буває виїхати за місто, познайомитися зі статечним паном Будинком і бодай на кілька днів замешкати в ньому. І тоді ти — так само, як Даринка-Жаринка — зможеш здійснити заповітну мрію Бузку, подружитися з паном Лелекою і дізнатися про те, що буває, коли хлопчик і дівчинка міняються ролями… А головне — ти відкриєш для себе дивовижний світ цікавущого родинного спілкування, яке дарує справжню радість і надихає на творення добра! Отож: сімейний відпочинок на природі — це не лише можливість подихати свіжим повітрям, а й потужний інструмент згуртування сім’ї. Про це в книзі детальніше розповідає казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. А повість Марії Микицей, прочитана разом із малюком у родинному колі, допоможе відчути красу справжнього природного життя та його ритмів.

Малик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука: повість/ Г. Малик.-К.: Грані – Т, 2013.- 136 с.- (Сучасна дитяча проза)
"Кожна дитина любить і має потребу вигадувати – чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія – це те, чого начебто не існує... однак воно все ж є. Вигадка – дуже вимоглива панянка, адже вона хоче не тільки початися, а ще й бути завершеною, цілісною. Персонажі нової книги Галини Малик про вже знайомого всім вуйка Йойя вигадали Куку, проте не повністю, не до кінця. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле. А крім "вигадників", зарадити ніхто не може. Яким буде уявний друг вашої дитини, залежить тільки від неї самої. Однак він напевне буде ідеальним, адже матиме все найкраще. Як Страшна Велика Кука, яка насправді виявилася зовсім не страшною і не такою вже й великою. До того ж, її дуже потребує гамірлива компанійка вуйка Йойя. А Кука й сама розуміє, як добре знайти себе і бути собою."Вдовиченко Г. Ліга непарних шкарпеток: казкова повість / Г. Вдовиченко.-Х.6 Клуб Сімейного Дозвілля, 2013.-123 с.- (Коронація слова-2012 у номінації «Прозові твори для дітей»)
У нижній шухляді шафи жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але... одного разу господиня пообіцяла викинути «весь цей мотлох». Тоді вони організували «Лігу непарних шкарпеток», і коли хтось із них потрапляв у біду, друзі рятували його — витягали зі сміття. Навіть коли до сірої шкарпетки знайшлася пара, вона не захотіла покидати старих друзів...З цією книжкою діти навчаться цінувати справжню дружбу.Кобзар В.Ф. Буваличі: Повість-казка про дітей і батьків / В.Кобзар.- К.: Києво-Могилянська академія, 2012.- 60 с.
В одному Гóроді, столиці Небуваличів, несподівано зникають діти. Виявляється, вони тікають до Буваличів – фантастичної місцевості, у якій з людиною трапляються всілякі пригоди, випробування. Стурбовані дорослі відряджають на пошуки дітей своїх представників: тьотю Мотю і дядечка Оковитого... Повість-казка для читачів молодшого шкільного віку та їхніх батьків, які ще пам’ятають своє дитинство.


Гнатюк Л.П. Циркова вистава: Вірші / Л. Гнатюк.- К.: ВСЕСВІТ, 2013.- 28 с.
Пам’яті видатного діяча циркового мистецтва Бориса Михайловича Зайця. Людмила Гнатюк у віршованій формі емоційно й доступно розповідає дітям про особливості номерів циркової програми, знайомить з основною термінологією.

Запрошуємо до читання!

Комментариев нет:

Отправить комментарий