четверг, 6 февраля 2014 г.

Бібліотечно – спортивні ігри «Олімпійці серед нас»


Сьогодні, 6 лютого, напередодні відкриття ХХІІ зимових Олімпійських ігор, в нашій бібліотеці відбулись бібліотечно-спортивні ігри "Олімпійці серед нас". 

Метою заходу було знайомство читачів бібліотеки з зародженням Олімпійського руху, засновником Олімпійських ігор – П’єром де Кубертеном, олімпійською символікою та видами спорту зимової ХХІІ Олімпіади 2014 року. А головне, заохочувати дітей займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.
Бібліотечно – спортивні ігри проводились в рамках міні – проекту «Бібіліотека – територія спілкування».
На цьому заході діти дізнались про найпершу Олімпіаду в стародавній Греції, познайомились із видами спорту сочинських Олімпійських Ігор 2014 року. Також, бібліотекарі розповіли дітям,  хто такі олімпіоніки та звідки пішло слово «стадіон». Читачам також довелося виконати різноманітні «олімпійські» завдання, а саме: вони відкрили бібліотечну Олімпіаду – «факельною» ходою, потім виконали перше завдання: «Підняття штанги та приборкання обручу» в якому хлопчики на швидкість піднімали гантелю вагою 1 кг, а дівічатка  крутили обруч. У другому завданні діти  грали в дартс - попадали в ціль трьома кидками. Третім завданням було – по почутому опису вгадати види спорту зимової Олімпіади та знайти відповідну піктограму на малюнку і показати її.
Також, в ході зустрічі діти відгадували олімпійські загадки, брали участь у спортивній вікторині та переглянули книжкову виставку. На завершення бібліотечно-спортивної гри, кожен присутній був нагороджений «золотою» шоколадною медаллю.Захід підготувала і провела: бібліотекар - Спіріна З.А.

Комментариев нет:

Отправить комментарий