среда, 15 января 2014 г.

Різдвяний подарунок


В цьому році перший дарунок "під ялинку" наша бібліотека отримала від видавництва  "Навчальна книга - Богдан". Це книжечка Барбари Робінсон "Найкраща (найгірша) Різдвяна вистава". Разом з книгою надійшов лист-привітання, з яким ви можете ознайомитись:


Цьогоріч видавництво «Навчальна книга – Богдан» продовжило знайомити зі світовою різдвяною класикою і видало «Найкращу (найгіршу) у світі Різдвяну виставу» Барбари Робінсон. «Найкраща (найгірша) у світі Різдвяна вистава» – це амерканське оповідання, написане ще в 1975 році, яке досі залишається бестселлером: за ним ставлять дитячі вистави, книга отримала численні нагороди і була перекладена багатьма мовами світу. На жаль, Барбара Робінсон пішла з життя влітку, за півроку до того, як переклад «Найкращої (найгіршої) вистави» з’явився і в Україні. На своїй офіційній сторінці у Facebook видавництво почало анонсувати новинку ще коли книга була в друкарні, тому із головними героями книжки – нечемною родиною Гердманів – можна було познайомитись з ілюстрацій художниці Ганни Осадко, а окрім того, дізнатися їхню історію: підступні Гердмани вирішили взяти участь у різдвяній виставі, й силоміць здобули свої ролі. Проте усе складеться якнайкраще, адже Різдво може змінити навіть таких злих і невихованих акторів.


Всі працівники бібліотеки щиро дякують  за цей  різдвяний подарунок, перекладачам Марії та Володимиру Чернишенкам та головному редактору видавництва "Навчальна книга - Богдан" Богдану Будному! Запрошуємо наших маленьких читачів прийти до бібліотеки та познайомитись з цією чарівною книгою!
Комментариев нет:

Отправить комментарий