воскресенье, 29 декабря 2013 г.

Новорічний калейдоскоп «Зима іде – свята веде»


Нещодавно в нашій бібліотеці відбувся новорічний калейдоскоп «Зима іде – свята веде». Метою заходу було: розвивати творчі здібності дітей: кмітливість, винахідливість, увагу, пам’ять. Розкрити особистісні та командні якості кожної дитини. Сприяти активізації читання художньої літератури. Організувати дозвілля дітей з піснями, веселими хороводами, іграми, вікторинами. Весело провести 2013 рік.

На цьому заході діти, учні ЗОШ №2 2-Б класу, познайомились з книжковою героїнею  Бабусею Шапокляк, з казки - повісті Е. Успенського «Крокодил Гена,Чебурашка та інші». 


Вони змагались з Шапокляк у калейдоскопі різних завдань та конкурсів:  проявляли  свою кмітливість у конкурсі «Повітря, вода, земля та вітер», проходили  «темним лабіринтом», збирали «казкові пазли», а у  грі «Склади слово» позмагались на спритність.

Юні читачі читали вірші про зиму та Новий рік, співали пісень та водили хороводи. 

Наприкінці заходу кожен учасник отримав приз у «Безпрограшній  лотереї». 

Також, всі присутні  переглянули новорічні книжкові виставки, які експонувались  в бібліотеці: «З Новим роком!», «Миколає, молися за нами» та виставку читацьких саморобок «Свята надихають на творчість».
Працівники бібліотеки щиро дякують бібліотекарю ЗОШ№2 – Єманаковій О.С. та вчителю початкових класів – Величко М.М. за співпрацю та  допомогу в проведенні заходу.


Захід підготували та провели: зав. бібліотекою – Божко О.С. та 
зав. сектором – Сливовська Л.В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий