четверг, 21 ноября 2013 г.

Талановитий художник - Сергій Костянтинович Семендяєв


Семендяєв Сергій Костянтинович народився в 1953 році в м. Бердянську. Закінчив Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова у м. Львові у 1981 році. Спеціальність - художник книги. Учасник виставок книжкової та станкової графіки в Україні та за кордоном. Оформив більше 25 книг у видавництвах «Веселка» (Київ), «Промінь» (Дніпропетровськ), «Стег» (Торонто, Канада). Плідно працює в області графічного дизайну та станкової графіки. Карикатура, як жанр, займає у творчості особливе місце. Численні публікації в періодичних виданнях Росії (газети «Праця», «Книжное обозрение», «Літературна газета»), України (газети «2000», «Млинець», «Газета по-киевски» та ін.) Активно співпрацює з гумористичним журналом «Перець» (м. Київ).

Учасник багатьох міжнародних виставок і конкурсів гумористичної графіки.

Переможець конкурсу карикатури «Укрпошта-2002». Спеціальний приз XVII Міжнародного Бієнале сатири і гумору в Габрово (Болгарія). Почесні Дипломи конкурсу карикатури в Сеулі (Південна Корея) 2007, 2008 рр.. Член Асоціації карикатуристів України з 2007 р. Член Національної Спілки художників України з 1992 р.

21 листопада в бібліотеці пройшла зустріч з відомим художником Сергієм Костянтиновичем Семендяєвим. На заході були присутні учні ЗОШ №2  9-Б класу.
Зустріч з талановитим митцем С. К. Семендяєвим, з його роботами: картинами, ілюстраціями, карикатурами, познайомила всіх присутніх  з жанром в якому працює художник. В наш час – час неймовірного розвитку інноваційних технологій – роль мистецтва не зменшується, а навпаки  зростає і підтвердженням цього була ця зустріч з митцем.
Захід розпочався  з виступу зав. сектором абонементу Протасової К.Я. з презентацією книги Володимира Карпенко та Олександра Старікова «Будем знакомы, Семендяев». Ця книга  відкриває читачу нові сторінки історії нашого міста  та родини відомого підприємця Григорія Петровича Семендяєва. Гість свята – С. К. Семендяєв є його онуком. Книга ілюстрована і вміщує багато фотографій сім’ї  Семендяева. Оформлення обкладинки книги здійснював Сергій Костянтинович Семендяєв. З цією книгою кожен  із вас може познайомитись в читальному залі нашої бібліотеки.
Сергій Костянтинович розповів юним читачам про свій життєвий та творчий шлях, продемонстрував свої роботи. Своє життя він присвятив прекрасному і дивовижному світу мистецтва, зокрема, художньому оформленню книг та оригінальному жанру – карикатурі.
Також, кожен присутній мав змогу познайомитися з виставкою – експозицією робіт С. К. Семендяєва «Творчість зближує серця». Читачам дуже сподобалась ця зустріч, яка допомогла їм потрапити в прекрасний, величний та багатогранний світ мистецтва.
Ми  щиро дякуємо Сергію Костянтиновичу за співпрацю і бажаємо йому міцного здоров’я, творчої наснаги і натхнення!
Захід підготували та провели: зав. бібліотекою - Божко О.С., зав.сектором - Протасова К.Я.

Комментариев нет:

Отправить комментарий