вторник, 16 июля 2013 г.

Хвала бджолі!Шановні друзі!
Бджола – одне з найбільших чудес живої природи. Бджолу вважали священною твариною в Шумері й стародавньому Єгипті. Єгиптяни добре знали лікувальні властивості меду, воску, прополісу. А стародавні греки називали бджіл – «комахи Олімпу», які збирають для богів нектар. Бджолу зображали на щитах фараонів, вона прикрашала герб імператора Наполеона.
У словян бджола символізувала кохання, була провісницею весни і родючості! Щороку 17 квітня вони святкували бджолине свято – день Зосими.

Наша книжкова виставка «Хвала  бджолі», нагадає Вам про дивовижність бджіл, в першу чергу, про їхню здатність «зчитувати» інформацію. А, також, ви дізнаєтеся: чому бджоли живуть у вуликах? чому бджоли жаляться? Хто головний у бджолиній сім'ї? Як бджоли роблять мед?
 Нас вражає її надзвичайна працездатність і безкорисність. Отже, жодна інша комаха не викликала до себе такої великої уваги людини , як «бджола».
Скільки про неї у різних народів складено казок і приказок, віршів та оповідань! Отож, ми запрошуємо Вас переглянути цю книжкову виставку, яка експонується на старшому відділі абонементу! 
Читаймо!


Виставку підготувала: зав. сектором абонементу – Протасова К.Я.

Комментариев нет:

Отправить комментарий