воскресенье, 19 мая 2013 г.

День інформації «Європейський дім»15 та 16 травня в нашій бібліотеці проводився День інформації «Європейський дім» присвячений святкуванню одинадцятого Дня Європи в Україні.
Метою цього заходу було: формування  у читачів знань про сучасну Європу, виховання аналітичного мислення, знайомство з історією, економікою, культурою, туристичними маршрутами Європи, а головне, створення у дітей  образу сучасної Європи.

Протягом двох днів відвідувачі бібліотеки приймали участь у цих днях інформації: слухали повідомлення «Європа – сучасна  цивілізація», огляд довідкових видань  «Країни і народи: Європа», знайомились з тематичним переглядом «Твори живопису європейських художників», відвідували презентацію фотоальбому «Україна – Польща: спадщина століть», відповідали на питання вікторини «Мандрівка Європою».
На дорослому відділі абонементу діти мали можливість переглянули книжкову виставку «Європейський дім», на дитячому – виставку «Скільки народів – стільки казок: казка мандрує Європою», а в читальному залі  – «Запрошуємо до галереї: мистецтво Європи».
В інтернет-вітальні відвідувачі знайомились з веб-оглядом «Сучасне Обличчя Європи». У ньому вони дізнавались звідки пішла назва континенту Європа, побували на сайті віртуальних прогулянок по містах світу, здійснили віртуальну екскурсію музеєм «Лувр», познайомились з європейською культурою, сайтом Євробачення та дізнались багато цікавої інформації.
Захід підготували та провели: зав.бібліотекою Божко О.С., зав.сект. Протасова К. Я., зав.сект. Сливовська Л.В,  бібліотекар Спірна З.А., бібліотекар Онопрійко Н.В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий